Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowie psychiczne.
#1
Zdjęcie 
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, Ostatnio bardzo się źle się czuję , źle się czuje sam ze sobą. Mam poważne kłopoty w pracy, żona chyba mnie zdradza, takie przynajmniej otrzymuje wiadomości. Samochód skądinąd leciwy tez powoli odmawia posłuszeństwa. Wszystko po kolei się wali. Brak mi już chęci do życia. Jakaś czarna passa czy coś takiego. Nie mam już pojęcia czy to jakaś klątwa czy przekleństwo. Za co się nie złapię to mi niestety nie wychodzi. Moje życie i moja egzystencja są jedną wielką masakrą. Sam nie wiem jak to zmienić . Ogarnia mnie wielki niepokój i lęk przed tym co będzie kolejnego dnia. Problemy piętrzą się aż strach, już nie bardzo potrafię je rozwiązywać. Tracę chęci do walki i tracę chęci do życia. Wszystko po kolei mnie przerasta, czuje się niczym liść rzucany ostrym podmuchem powietrza, nie potrafiący się przeciwstawić nawet najlżejszemu podmuchowi.Tracę już nadzieje, że kiedyś będzie lepiej.
Odpowiedz
#2
Witam serdecznie. Jako osoba postronna , czytająca twój post uważam, że powinieneś szybko udać się po pomoc . Pomoc ze strony fachowca będzie nieoceniona dla ciebie. Ja jako laik twierdzę , że te wszystkie złe sytuacje jakie cie spotkały w ostatnim czasie spowodowały u ciebie początki stanu depresyjnego. Będziesz musiał poszukać pomocy najlepiej pomocy fachowca. Udaj się do specjalisty, dobry psycholog katowice, z całą pewnością pomoże ci przezwyciężyć złą passę i otworzyć swój umysł na pozytywne myślenie. Życie stawia przed nami wyzwania i tylko od nas zależy czy przekłujemy nasze klęski i porażki w zwycięstwa .  Musisz znaleźć w sobie coraz to nowe i coraz to głębsze pokłady cierpliwości i pokłady pozytywnego myślenia. Życzę Ci zdrowia, spokoju i równowagi wewnętrznej.
Odpowiedz
#3
Może masz racje. Jednego jestem pewien sam nie dam sobie rady przezwyciężyć tego złego samopoczucia. Udam się do specjalisty. Dobry psycholog mi pomoże, że też sam nie wpadłem na pomysł aby udać się do specjalisty. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice

dobry adwokat poznań