Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczki dla firm w ProfiCredit
#1
Dzień dobry,

Prowadzę z żoną w Ostrołęce swój biznes w postaci niewielkiego salonu kosmetycznego. Salon ten istnieje już ponad 7 lat i całkiem nieźle prosperuje. Otrzymałem propozycje realizacji całkiem sporego zlecenia związanego z zabiegami, makijażem itp. ale niestety ten temat wymaga inwestycji z mojej strony. Nie mam w obecnej chwili funduszu wolnych na takie wydatki, ale pomyślałam o pożyczce dla firm. Rozmawiałem z kilkoma firmami, wiele z nich okazało się, że jedynie pośredniczy w kredytach, pożyczkach, natomiast banki wcale nie oferują dobrych warunków, nie wszystkie się chcą zgodzić na udzielenia mi wsparcia finansowego. Za to całkiem do rzeczy otrzymałem ofertę od firmy Profi Credit - proficredit.pl/pożyczki-dla-firm
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tą firmą? Chętnie dowiem się opinii na temat Profi Credit zarówno ze strony klientów biznesowych jak i klientów indywidualnych. Póki co jestem na etapie rozmów z tą firmą, ale warunki zostały przedstawione w jasny sposób, wiem na czym stoję i faktycznie czuję, że to wyższy poziom, nie jestem traktowany jak zawracający głowę klient.
Odpowiedz
#2
Śmiał mogę polecić pożyczkę w Profi Credit. Korzystałem z pomocy od nich zarówno jako klient indywidualny i to kilka razy, oraz dwa razy pod firmę, którą prowadzę. Nigdy nie było problemów. Pożyczki zawsze szybko trafiały na moje konto, formalności minimum i co dla mnie ważne, jasne i proste zasady. Jestem zajętym człowiekiem z racji biznesu i cenię sobie, że ktoś dba o mój czas a oni tak własnie działają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice

dobry adwokat poznań