Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję do współpracy hurtowni florystycznej. Czekam na kontakt.
#1
Dobry wieczór wszystkim, planuje otwarcie zakładu pogrzebowego. Mam już cała obsługę,  dostawców trumien, mam już tanatokosmetyczkę ale wciąż brakuje mi dobrego dostawcy kwiatów. Ale brakuje mi jeszcze do pełnej obsługi zakładu współpracy z hurtownią florystyczną . Planujemy zatrudnić florystkę świeżo po szkole.  Tak więc nie będzie ona miała jeszcze wyrobionych kontaktów , w skutek czego postanowiłem na własną rękę poszukać kontaktów do hurtowni florystycznej. Jeśli macie jakieś kontakty w tej branży to bardzo proszę o ich  podanie , bo planujemy od nowego roku zacząć działalność a to już ostatni dzwonek na pozyskanie kontrahentów .
Odpowiedz
#2
Podziwiam osobiście dobór branży ja bym się nie ośmieliła nigdy otworzyć takiego biznesu.
Odpowiedz
#3
Nie ma się czego bać , przecież zmarły to zmarły nic nam nie zrobi . Moim zdaniem zakłada pogrzebowy to pewny biznes. Przecież ludzie będą z całą pewnością umierać. Zważywszy na to nasze polskie społeczeństwo się starzeje i będzie starzało i to w szybkim tempie bo liczba urodzin spada. A ludzie którzy byli tak zwanym wyżem demograficznym, po wojnie również się starzeją i będą umierać. Konieczne będzie powstawanie nowych zakładów pogrzebowych aby zachować jak najwyższą jakość usług. Oddać im szacunek i cześć w ich ostatniej drodze. To bardzo delikatny biznes , trzeba zachować najwyższy szacunek dla zmarłego i dla jego rodziny . To działalność , która poniekąd wymusza na nas godne zachowanie i właściwe podejście. Ale ja się nie boję otwieram działalność w miejscu gdzie nie ma jeszcze żadnego zakładu pogrzebowego. Ale wracając do tematu czy ktoś ma namiary na jakąś hurtownie florystyczną ?
Odpowiedz
#4
Przepraszam, że wcześniej zapomniałam podać linku do zaprzyjaźnionej hurtowni florystycznej www.coolflowers.pl . Mają bardzo atrakcyjne ceny. Ich produkty i asortyment cechują się najwyższą jakością wykonania . Kupując u nich możesz liczyć przy dużych zamówieniach na rabaty. Jest również możliwość negocjacji ceny. Wszystkie kwestie takie jak ilość zamówienia czy sposób dostawy możecie z nimi załatwić przez ich stronę internetową. Akceptują płatności internetowe. A dodatkowym ich plusem jest bardzo szeroka oferta asortymentu. Mają kwiaty, dodatki florystyczne, gąbki do układania kompozycji kwiatowych, wstążki jednym słowem wszytko co jest potrzebne do wytworzenia dekoracji florystycznych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice

dobry adwokat poznań