Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziecko kochające taniec, co z nim robić?
#1
Witam serdecznie wszystkich mam taki problem, że mam chrześnice która szalenie lubi tańczyć.  Dziewczynka , ma moim zdaniem ogromny talent, który zauważają chyba wszyscy którzy widzieli jak Jagoda tańczy. Jestem bardzo dumna z niej bo chyba rzadko się zdarza , żeby czteroletnie dziecko miało tak wspaniałe poczucie rytmu i umiejętności taneczne. Aż żal żeby taki talent się marnował. Wiem , że może wydam się stronnicza albo zafiksowana. Bo przecież każdy chwali swoje dzieci i każdy uważa , że jego dzieci są najpiękniejsze i najmądrzejsze. Ale to po pierwsze nie moje dziecko, a po drugie to dziewczynka rzeczywiście na talent do tańca. Czy ktoś może coś wie na temat jakiejś szkoły tańca dla dzieci ?
Odpowiedz
#2
Witaj, jeśli to dziecko tak bardzo kocha taniec to koniecznie zapisz je do szkoły tańca oczywiście w porozumieniu z jego rodzicami. Tylko w taniec dla dzieci dąbrowa górnicza maleńka się nauczy tańczyć dobrze technicznie. Pozna wszelkie tajniki trudnej sztuki tańca. Dodatkowo zyska nowe kontakty i znajomości z innymi dziećmi. Stanie się bardziej odważna i będzie socjalizować się z innymi dziećmi. Kontakt z rówieśnikami jest dla małego dziecka nieoceniony i niezastąpiony, a połączony z aktywnością fizyczną przyniesie z całą pewnością wyłącznie pozytywne skutki . Dodatkową korzyścią będzie rozwijanie tanecznej pasji , która może zaowocować tym , że taniec z czasem stanie się jej sposobem na życie.
Odpowiedz
#3
Dzwoniłam, dopytywałam się i są do wyboru dwa rodzaje, towarzyski i hip hop. Ja bym zapisała ja na towarzyski, pokazywał jej w internecie jak to wygląda, ze są pary, ze takie sukienki, i w ogóle na jakiej zasadzie. Spodobało jej się to. A mój mąż uważa ze taki towarzyski nie ma sensu, ze nie przyda jej się taki taniec, ze nie ma sensu żeby uczyła się czegoś takiego. Ze lepszy jest hip hop, bo w przyszłości będzie mogła sobie tańczyć gdzieś, a tak to by musiała w parach i w ogóle bez sensu, ze nie przydatne to. Pokazałam tez małej ten hip hop i tak średnio jej się podoba. No wiec teraz już sama nie wiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

internet mierzęcice

dobry adwokat poznań